top of page
Voltmetr
SOLÁRNÍ STŘÍDAČ A BATERIE

Srdce celého systému na kterém se nevyplatí šetřit.

Většina nabízených měničů dokáže dodávat do každé fáze pouze 3KW a zbytek musíte dokoupit od dodavatele energie. Naše měniče disponují výkonem 4,8KW do každé fáze a tím zvyšují efektivitu systému až o 30%.

​Další důležitou vlastností je schopnost asymetrické dodávky energie. To znamená souměrné rozložení energie do všech 3 fází ve vašem domě. 

 

Při použití standardního střídače využije normální domácnost méně než 25% vyrobené elektřiny; přebytky jdou do distribuční sítě. S X-Hybrid systémem  přesáhne  spotřeba „vlastní“ elektřiny 85%. Systém dosahuje výborného výsledku pomocí nejmodernější technologie a využití schopností asymetrické dodávky elektřiny do každé fáze, tzn. posílá Vám elektřinu vždy přesně tam, kde ji potřebujete!

foto
voltaik

logo.png
SOLAR SYSTEM.png
Instalace solárních panelů
SOLÁRNÍ PANELY

Solární panel je tvořen solárními (fotovoltaickými) články, které mohou být tvořeny polovodičovými nebo organickými prvky, jež elektromagnetickou energii světla mění v energii elektrickou. Přímou přeměnou světla na elektrickou energii se dnes zabývá samostatná specializace. Fotoelektrický jev vysvětluje vznik volných elektrických nosičů dopadem záření.

Za pomoci křemíkových solárních panelů se daří přeměnit v elektrickou energii zhruba až 23 % energie dopadajícího záření. Při použití organických solárních panelů vyvinutých v Izraeli by měla být účinnost až 25 %. Teoretická maximální účinnost pro jeden přechod je 34 % (tzv. Shockleyův–Queisserův limit).   WIKI 

Režim OFF-GRID ( EPS mód) – V případě výpadku distribuce elektrické energie, je možné systém nastavit tak, aby méně náročné spotřebiče(do spotřeby 25A-6kW) byli napájeny z bateriového úložiště Solax Triple Power. V případě přerušení dodávky systém automaticky přepíná během 0.1 sekundy na tento režim OFF-GRID, na panely a baterie.

ottimizzatore TIGO TS4-A-O.png

baterie

off-grid
EPS mód

Výkonové optimizéry

solax.png
bottom of page