Naseslunce.cz

NASESLUNCE.CZ

O nás

Začněte s námi využívat energii ze slunce

Jsme rodinná firma zabývající se stavbou solárních elektráren již od roku 2008 se sídlem v severních Čechách. Naše zkušenosti nám umožňují poskytovat nejlepší možnou kvalitu a nejvyšší úroveň služeb pro naše zákazníky.

Snažíme se najít individuální řešení pro každého klienta, tak aby byl systém přizpůsoben jeho potřebám a aby dosáhl co nejvyšší úspory energie. Naše solární elektrárny jsou navrženy s ohledem na výkon a spolehlivost a jsou postaveny s použitím nejnovějších technologií a materiálů.

V naší společnosti se specializujeme na navrhování fotovoltaických systémů s bateriovým úložištěm přesně podle potřeb našich klientů. Naše profesionální týmy navrhují a instalují systémy pro obytné i komerční objekty, včetně solárních panelů, bateriových úložišť, řídících jednotek a dalších součástí.

Každý systém je navržen individuálně na základě potřeb klienta. Při návrhu bereme v úvahu energetické nároky, geografickou polohu, orientaci budovy, stínění a další faktory, které ovlivňují výkon fotovoltaického systému. Náš cíl je dodat klientovi účinný a ekonomický systém, který dokáže zásobovat energií všechny potřeby domácnosti nebo firmy.

Výsledkem je snížení nákladů na elektřinu, ochrana životního prostředí a nezávislost na klasických zdrojích energie.

ZVOLTE SYSTÉM PRO RODINNÝ DŮM PODLE VÝROBY / SPOTŘEBY ENERGIE ZA ROK

MINI

ECO

MAXI

Postup spolupráce

Jak pracujeme?

01
KONZULTACE A ANALÝZA POTŘEB KLIENTA

Zjištění a projednání požadavků na elektrárnu – výkon, typ panelů, velikost bateriového úložiště a další. 

02
NAVRŽENÍ ŘEŠENÍ A NABÍDKA

Na základě požadavků se navrhne řešení a připraví nabídka na stavbu elektrárny, včetně plánu realizace, nákladů a časového harmonogramu.

03
SCHVÁLENÍ NABÍDKY A UZAVŘENÍ SMLOUVY

Pokud je nabídka přijata, uzavře se smlouva o stavbě elektrárny, kde jsou specifikovány detaily včetně záruky, platby a další.